Skymarks 1/130 Virgin Australia B737 MAX10 Aircraft Model
We prepay all US duties and tariffs before your order arrives in the United States. No unexpected customs charges. No delivery surprises. What you pay at checkout is the total delivered cost.
Couldn't load pickup availability
Description
This model features solid injection molded plastic construction with highly detailed graphics. All models assemble in minutes and include a display stand. Model is approximately 33cm long with 28.5cm wingspan.
Specifications
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | Virgin Australia |
| SKU | SKR1124 |
| Barcode | 817346029684 |
| Shipping Weight | 0.8 kg |
| Scale | 1:130 |
| Length | 33cm |
| Wingspan | 28.5cm |
This model features solid injection molded plastic construction with highly detailed graphics. All models assemble in minutes and include a display stand. Model is approximately 33cm long with 28.5cm wingspan.
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | Virgin Australia |
| SKU | SKR1124 |
| Barcode | 817346029684 |
| Shipping Weight | 0.8 kg |
| Scale | 1:130 |
| Length | 33cm |
| Wingspan | 28.5cm |

