Skymarks 1/100 QantasLink E190 VH-UZD Aircraft Model
Regular price
$81.00 USD
Sale price
Regular price
Shipping calculated at checkout.
In Stock
Ships from Australia
We prepay all US duties and tariffs before your order arrives in the United States. No unexpected customs charges. No delivery surprises. What you pay at checkout is the total delivered cost.
Couldn't load pickup availability
4 payments of AU $0.00
i
Description
The Skymarks 1/100 QantasLink Embraer 190 VH-UZD features solid injection molded plastic construction with highly detailed graphics. All models assemble in minutes and include a display stand. Model is approximately 37cm long.
Specifications
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | QantasLink |
| SKU | SKR1129 |
| Barcode | 830715940014 |
| Shipping Weight | 1.0 kg |
| Scale | 1/100 |
| Length | 37cm |
| Rego | VH-UZD |
The Skymarks 1/100 QantasLink Embraer 190 VH-UZD features solid injection molded plastic construction with highly detailed graphics. All models assemble in minutes and include a display stand. Model is approximately 37cm long.
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | QantasLink |
| SKU | SKR1129 |
| Barcode | 830715940014 |
| Shipping Weight | 1.0 kg |
| Scale | 1/100 |
| Length | 37cm |
| Rego | VH-UZD |

