Modelo de avión B737 MAX10 de Virgin Australia a escala 1/130 de Skymarks
Delivery Options
See AllOrder now - dispatches Tuesday, 7 April, after the Easter long weekend.
Delivery estimates may be wrong during public holiday periods.
We do not store or have access to your credit card details.
Delivery Estimates
Order now - dispatches Tuesday, 7 April, after the Easter long weekend. Freight costs are calculated at checkout.
Express Post typically arrives next business day in major Australian cities for orders placed before our cut-off.
Not available for orders including aerosols or DG’s.

- Delivery dates are estimates, not guarantees.
- Bulky items may be shipped via TNT Road express.
- See our full shipping policy here.
No se pudo cargar la disponibilidad de recogida
Description
Este modelo cuenta con una sólida construcción de plástico moldeado por inyección con gráficos muy detallados. Todos los modelos se ensamblan en minutos e incluyen un soporte de exhibición. El modelo mide aproximadamente 33 cm de largo y 28,5 cm de envergadura.
Specifications
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | Virgen Australia |
| SKU | SKR1124 |
| Barcode | 817346029684 |
| Shipping Weight | 0.8 kg |
| Scale | 1:130 |
| Length | 33 centímetros |
| Wingspan | 28,5 cm |
Este modelo cuenta con una sólida construcción de plástico moldeado por inyección con gráficos muy detallados. Todos los modelos se ensamblan en minutos e incluyen un soporte de exhibición. El modelo mide aproximadamente 33 cm de largo y 28,5 cm de envergadura.
| Brand | Skymarks |
|---|---|
| Category | Virgen Australia |
| SKU | SKR1124 |
| Barcode | 817346029684 |
| Shipping Weight | 0.8 kg |
| Scale | 1:130 |
| Length | 33 centímetros |
| Wingspan | 28,5 cm |

